Postavy

4. dubna 2011 v 20:38 | ->Snow Fox
Zdroj: http://pokemon-world.blog.cz/

Jméno: Ciel Phantomhive (シエル・ファントムハイヴ, Shieru Fantomuhaivu)
Věk: 12-13
Rasa: Člověk
Povolání: Ředitel společnosti rodiny Phantomhive
O Cielovi: Rodina Phantomhive byla už řadu let známá výrobou hraček a sladkostí pro děti. Ovšem po smrti Cielových rodičů zdědil tuto firmu on a teď ji má nastarost. Ovšem k tomu, aby byl schopen utáhnout celé jejich panství potřeboval schopného komorníka. Proto upsal svou duši démonovi, Sebastianovi, který je jeho pravou rukou a chrání ho. Ciel nosí černou pásku přes pravé oko, protože má v něm pentagram, který je jako důkaz smlouvy, kterou uzavřel se Sebastianem.


Jméno: Sebastian Michaelis (セバスチャン・ミカエリス, Sebasuchan Mikaerisu)
Věk: Neznámý
Rasa: Démon
Povolání: Komorník domácnosti Phantomhive, Cielův sluha
O Sebastianovi: Sebastian je komorník domácnosti Phantomhive a působí jako Cielův bodyguard, jelikož ho vždy ochraňuje. Sebastian často zdůrazňuje, že je Pekelný sluha (Nebo také démon a komorník) Sebastian udělá vše, co mu Ciel poručí - bez ohledu na to, jak nesplnitelný úkol to je. Sebastianovým posláním je chránit Ciela a být mu po boku do samotného konce. Jakožto démon je velmi silný a rychlý.


Jméno: Meilin (メイリン)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Služka domácnosti Phantomhive
O Meilin:Byla to nájemná vražedkyně. Meilin je nadšena svou prací, ale je velmi nemotorná a nešikovná. Většinu svých prací zkazí, jelikož je moc zbrklá. Je stydlivá a když po ni někdo něco chce, většinou zrudne a koktá. Je zamilovaná do Sebastiana, takže je ještě nemotornější, když je Sebastian na blízku. Nosí veliké brýle, které si odmítá sundat. Ty brýle ale zakrývají její oči, což ji ubírá na kráse.Jméno: Bardroy (バルドロイ, Barudoroi)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Kuchař domácnosti Phantomhive
O Bardroyovi: Býval to voják. Bardroy, neboli také Bard, je domácí kuchař amerického původu. Pokud někdo neocení kulinářské umění, není zrovna nejklidnější. Věří, že vaření je umění, zatímco Sebastian si myslí, že cokoli, co Bard uvaří, se skládá z dřevěného uhlí a karcinogenů. Nikdo neví, zda potraviny, ze kterých vaří, jsou skutečně jedlé.


Jméno: Finnian (フィニアン, Finian)
Věk: Neznámý
Rasa: Člověk
Povolání: Zahradník domácnosti Phantomhive
O Finnianovi: Byl používán jako "laboratorní krysa" na experimenty.Finnian, neboli také Finny, je domácí zahradník. Někdy je ale také docela dost nemotorný a nebo se dokáže pro něco nadchnout tak, že nedává pozor na svou práci. Je velmi veselý a bezstarostý, takže je většinou vidět s úsměvem na tváři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama